Портал IGN вибрав найкращу гру 2023 року

Серед претендентів були Baldur's Gate 3, Alan Wake 2, ремейк Resident Evil 4 і не тільки.

Редакція порталу IGN назвала The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom найкращою грою 2023-го. Журналісти зазначили, що вибрати переможця цього року було непросто, оскільки приголомшливі тайтли виходили чи не щомісяця.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Портал IGN вибрав найкращу гру 2023 року

У підсумку Nintendo вдалося знову надати користувачам абсолютну свободу дій, яка в них є в минулій Breath of the Wild, вважають журналісти порталу. Гра буквально перебуває в руках геймерів, і вони можуть грати в неї так, як захочуть. Пригода починається і закінчується разом із ними.

Іншими номінантами на звання "Гра року" були Baldur's Gate 3, Alan Wake 2, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty і ремейк Resident Evil 4.

Згадки також удостоїлися Street Fighter 6, Final Fantasy 16, Marvel's Spider-Man 2, Dave the Diver, Star Wars: Jedi Survivor, Dead Space, Metroid Prime Remastered, Super Mario Bros. Wonder, Lies of P, Hi-Fi Rush і Cocoon.

Згодні з вибором IGN? Пишіть у коментарях свої улюблені ігри.

2023-12-24 11:30:45

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине