Samsung представила Galaxy Z Flip 5 Retro - смарт-розкладачку в стилі легендарної E700

Реліз уже скоро, але купити смартфон буде непросто.

Samsung показала складаний смартфон Galaxy Z Flip 5 Retro - обмежене видання Z Flip 5, натхненне легендарною "дзвонилкою" SGH-E700 2003 року. Смартфон виконаний у тих самих відтінках синього і сріблястого, що і класичний телефон. У системі з'являться елементи інтерфейсу з піксельною графікою та особлива анімація з міським пейзажем для зовнішнього екрана.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Samsung представила Galaxy Z Flip 5 Retro - смарт-розкладачку в стилі легендарної E700

Крім смартфона в комплект поставки входять захисний чохол, картки Flipsuit (наклейки на нижню половину смартфона), стікери з логотипами Samsung з різних епох розвитку компанії і колекційна картка із зображенням Samsung E700 - на кожній викарбувано унікальний серійний номер.

Samsung Galaxy Z Flip 5 Retro вийде обмеженим тиражем. Купити його можна буде в Південній Кореї з 1 листопада, а також у Великій Британії, Франції, Німеччині, Іспанії та Австралії з 2 листопада. Смартфон буде доступний тільки на офіційному сайті Samsung, вартість поки не називається. Звичайний Z Flip 5 коштує 999 доларів за версію на 8|256 ГБ і 1 199 доларів за 8|512 ГБ.

2023-10-31 11:30:34

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине