У магазині Google Play з'являться відеоролики YouTube Shorts

Вони дадуть змогу користувачам Android відкрити для себе нові розваги та корисні інструменти.

Google оголосила про запуск серії відео The Play Report, які відображатимуться прямо в магазині Google Play. У цих роликах експерти розповідатимуть про нові й улюблені додатки та ігри для Android.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
У магазині Google Play з

Серед експертів - співробітники Google і автори відповідного YouTube-контенту. Усі вони, по суті, рекламуватимуть ті чи інші додатки та ігри, закликаючи користувачів завантажити і спробувати.

Ролики будуть виводитися на видному місці у верхній частині Play Store у вигляді каруселі, а назви і кнопка завантаження застосунків, про які йдеться, відображатимуться під відео.

Поки The Play Report проходить тестування у США. Пізніше ролики можуть стати доступними для користувачів в інших країнах.

2023-09-06 10:30:46

Реклама

Binance
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!