Honor показала Magic V Purse - складаний смартфон, що імітує дамську сумку

Коли дорогий флагман - це насамперед стильний аксесуар, а вже потім усе інше.

У рамках виставки IFA 2023 у Берліні компанія Honor представила вкрай незвичайну новинку - складаний смартфон Magic V Purse. Візуально він нагадує Huawei Mate Xs 2, але позиціонування у нього інше - це апарат виключно для жіночої аудиторії.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Honor показала Magic V Purse - складаний смартфон, що імітує дамську сумку

Для цього смартфона будуть доступні спеціальні чохли, що дозволяють пристрою імітувати маленький дамський клатч. З таким аксесуаром Magic V Purse можна буде носити як сумочку, в руці або навіть на плечі.

Для такого сценарію передбачено різні анімовані заставки Always On Display, які робитимуть дисплей схожим на зовнішню поверхню клатча.

Технічні характеристики новинки не оголошені, але за механізмом вигину і розташуванням елементів на корпусі це практично копія флагмана Mate Xs 2 від Huawei. Останній відрізняється лише в косметичних деталях і додатковій основній камері.

Поки гаджет позиціонується концептуальним рішенням, але не виключено, що повноцінний анонс відбудеться найближчим часом.

2023-09-01 10:30:45

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине