Зйомки 4-го сезону "Відьмака" перенесли на 2024 рік

Схоже, раніше 2025-го Геральта у виконанні Ліама Гемсворта не чекаємо.

Страйк американських сценаристів, до якого нещодавно долучилися й актори, продовжує вносити зміни в плани релізів фільмів і серіалів. За даними Redanian Intelligence, творці четвертого сезону "Відьмака" відкладають зйомки.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Зйомки 4-го сезону "Відьмака" перенесли на 2024 рік

Робота над сезоном стартувала ще восени 2022 року, і спочатку зйомки планувалося проводити з вересня 2023 по травень 2024 року. Тепер же інсайдери повідомили виданню, що їхній початок перенесли на 2024 рік. Точна причина авторам Redanian Intelligence невідома, але вони припускають, що справа саме у страйках.

Точніші терміни початку зйомок і релізу поки не повідомляються. Але чекати новий сезон на Netflix раніше 2025 року не варто. Навіть якщо творці знову розділять сезон на дві частини, випустити першу 2024 року вдасться, тільки якщо зйомки стартують прямо в січні та відбудуться без жодної проблеми або затримки.

Для порівняння, третій сезон знімали з 31 березня до 12 вересня 2022 року, а випустили влітку 2023-го. Це приблизно 14 місяців зйомки і пост-продакшену.

Нагадаємо, починаючи з четвертого сезону роль Геральта перейде від Генрі Кавілла до Ліама Гемсворта. Продюсери серіалу вже натякнули, як цей перехід можуть пояснити сценарно.

2023-07-26 10:30:49

Реклама

WhiteBit
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula