На Іві вийшли всі серії супергеройської екшен-комедії "Дозвольте звернутися"

Історія справжнього перевертня в погонах.

В онлайн-кінотеатрі Іві відбулася прем'єра нового серіалу "Дозвольте звернутися", виробництвом якого займалася продюсерська компанія "Среда".

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
На Іві вийшли всі серії супергеройської екшен-комедії "Дозвольте звернутися"

Сюжет оповідає про оперуповноваженого Гошу Котова, який з дитинства мріє бути таким же крутим, як його легендарний батько. З волі обставин героя кусає заражена собака, через що той набуває надздібностей і стає неймовірно сильним і спритним перевертнем.

Нові здібності не вплинули на гостре почуття справедливості, тому Гоша починає активно боротися зі злочинністю, а також вирішувати особисті проблеми. Головному герою доведеться пройти випробування владою, завоювати любов і усвідомити, що велика сила - це велика відповідальність.

Головні ролі виконали Андрій Гальченко, Даня Кисельов, Анна Завтур, Олександра Кисельова, Ян Цапник, Олена Валюшкіна, Ростислав Бершауер та інші. Усі серії "Дозвольте звернутися" вже доступні на Іві.

2023-07-20 10:30:45

Реклама

Binance
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине