Експерти показали, як через 70 років виглядатимуть працівники на віддаленій роботі

Якщо вам потрібна була мотивація повернутися в офіс.

Меблева компанія Furniture At Work на основі дослідження вчених із Лідського університету Беккета (Велика Британія) та за підтримки фахівців у галузі охорони здоров'я створила 3D-модель жінки майбутнього на ім'я Анна. Приблизно так виглядатиме працівник на віддаленій роботі через 70 років, вважають експерти.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Експерти показали, як через 70 років виглядатимуть працівники на віддаленій роботі

У Анни неправильна постава, запалені очі, згаслий погляд, руки зі скорченими пальцями та зайва вага. Саме до таких наслідків можуть призвести багаторічне сидіння за ноутбуком на ліжку та малорухливий спосіб життя.

Але і це ще не весь комплект. Експерти додають: у віддалених працівників майбутнього буде слабка імунна система через нестачу свіжого повітря, підвищену тривожність і хронічну депресію.

Щоб не перетворитися на Анну, лікарі рекомендують працювати за зручним столом, тримати ноутбук на підставці, щоб він був приблизно на рівні очей, і регулярно робити перерви на розминку.

А для збереження очей слід дотримуватися правила "20-20-20" - кожні 20 хвилин відводити погляд від екрана на 20 секунд і фокусуватися на якомусь предметі за 20 метрів.

2023-06-18 10:30:42