Apple закриває безкоштовний сервіс "Мій фотопотік"

І рекомендує швидше переходити на "Фото iCloud".

Apple оголосила про закриття сервісу "Мій фотопотік" (My Photo Stream). Він перестане працювати з 26 липня.

Зображення до статті згенеровано штучним інтелектом
Apple закриває безкоштовний сервіс "Мій фотопотік"

По суті, це аналог "Фото iCloud". Працює він за тим самим принципом: автоматично завантажує в хмару зображення за останні 30 днів і робить їх доступними на всіх пристроях Apple. Різниця лише в тому, що "Мій фотопотік" зберігає повну роздільну здатність лише на одному пристрої, а на інших знижує якість знімків.

У компанії рекомендують усім користувачам протягом наступних двох місяців перейти на актуальну бібліотеку фотографій, тобто, на "Фото iCloud" (де безкоштовно доступні лише 5 ГБ). І про всяк випадок перезберегти в неї всі свої знімки.

Щоб зробити це на iPhone, вам потрібно відкрити "Фотографії", перейти до альбому "Мій фотопотік", вибрати в ньому потрібні зображення і натиснути кнопку "Поділитися", а потім зберегти їх у потрібній папці. На Mac потрібно просто перетягнути знімки з одного додатка в інший.

2023-05-27 10:30:41

Реклама

WhiteBit
👉 Інвестування у крипту та Bitcoin 👻 Ходл крипти на краще майбутнє! 🖖 Новини про кріпту та грощі-грошики 💼 Прибутковий крипто-портфель - то наше усе 👇👇👇 ЧАТ - https://t.me/+UPMp9lin_e81Yjgy - 🐥 Підписуйся 🇺🇦 Слава Україні!
Инвестиции, Акции, Недвижимость в Украине